CZCIONKA: A A+ A++
KONTRAST: A A A A

Dział Promocji, Komunikacji i Kultury

Po wakacyjnej przerwie spotkał się zarząd  Towarzystwa.  Głównym tematem posiedzenia stały się sprawy organizacyjne związane z planowaną konferencją mającą uczcić 55-lecie działalności stowarzyszenia. Przypomnijmy, społeczne stowarzyszenie pod nazwą Towarzystwo Przyjaciół Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Opolu powołane zostało uchwalą prezydium Wojewódzkiej Rady Narodowej w Opolu w dniu 30 maja 1969 r.,  zatem w bieżącym roku upłynęło 55 lat od tego faktu. Półwiecze działalności obfitowało w różnego rodzaju przedsięwzięcia, których celem zawsze było wspieranie  środowiska akademickiego i odpowiedź na bieżące potrzeby uczelni, budującej przez lata  swój potencjał i znaczenie. Rocznica zatem ze wszech miar godna  uczczenia  stąd działania  zarządu TPPO. O szczegółach zaplanowanej na początek grudnia bieżącego roku konferencji - informować będziemy na bieżąco.